Lista podwykonawców  w znaczeniu Ustawy Prawo zamówień publicznych 
realizujących roboty budowlane, usługi i dostawy w związku z 
"Budową Obwodnicy m. Kościerzyna w ciągu drogi DK20 Starogard Szczeciński-Gdynia"
Stan na dzień 30.06.2017r.


Nazwa podmiotu Kategoria podmiotu
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. usługodawca
AGO Leszek Jereczek podwykonawca robót budowlanych
Amiantit Poland Sp. z o.o. dostawca
Ankra Polska Sp. z o.o. dostawca
B2 Sp. z o.o. dostawca
Beata Hentosz TTM podwykonawca robót budowlanych
Begran Sp. z o.o. dostawca
Bitunova Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz Sp. J. dostawca
Biuro Usług Tarcza usługodawca
Cemex Polska Sp. z o.o. dostawca
Continental Road Sp. J.  dostawca
DANTISCUM Pracownia Badań Archeologicznych Robert Krzywdziński usługodawca
Dech-pol Sp. z o.o. dostawca
Duramex Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
DWD Service Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Eber Trans Stanisław Ebertowski usługodawca
ECOOS Sp. z o.o. Sp.k. usługodawca
ECO-PARTNER Piotr Rydzkowski dalszy usługodawca
Ekotech Trade Sp. z o.o. dostawca
EKOWAT Sp. J. dalszy usługodawca
Elektromontaż Rzeszów Sp. z o.o. dalszy dostawca
Elektro-Serwis Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
ELEKTROSKANDIA POLSKA Sp. z o.o. dostawca
ELIKOPOL BK Sp. z o.o. dostawca
ELIKOPOL BK Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Elżbieta Synowiecka, Zakład Kamieniarski dostawca
Energa Operator Spółka Akcyjna usługodawca
ENER-PRO Tomasz Czapiewski dalszy usługodawca
Erplast Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Eurobud Sp. z o.o.  dostawca
Expressway Consulting Sp. z o.o. usługodawca
Firma Handlowa PŁYT-DROG Krzysztof Słupczewski  dostawca
Firma Transportowa Trans-Wykop Tadeusz Kuchta usługodawca
Firma Usługowa Wywóz Nieczystości Wojciech Błaszkowski usługodawca
Firma Usługowo-Transportowa Dawid Błażek usługodawca
Freyssinet Polska Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
FREZDROG Kazimierz Gaweł, barbara Gaweł Sp. J. usługodawca
FREZDROG Kazimierz Gaweł, barbara Gaweł Sp. J. podwykonawca robót budowlanych
FTHU Dar-Trans Dariusz Szlagowski usługodawca
Gabor Biuro Ochrony usługodawca
Geopartner Sp. z o.o.spółka komandytowa usługodawca
GEOSOFT KRZYSZTOF, ILONA, MARIA JARONIEC SPÓŁKA CYWILNA dalszy usługodawca
Geosyntetyki NAUE Sp. z o.o. dostawca
Geotrans S.A. dostawca
GMB Inwestycje Sp. z o.o dostawca
Grupa Alians Trade Sp. z o.o. Sp. K. dostawca
Handel i Minerały Nowak Spółka komandytowa dostawca
HTI BP Sp. z o.o. Północ Spółka Komandytowa dostawca
IMPEKSTIR OPERATIONS Sp. z o.o., Spółka komandytowa dostawca
Impel Security Polska usługodawca
Interasphalt Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
ITAGO Maciej Gogola podwykonawca robót budowlanych
Janusz Janiak Zakład Usługowy "Janiak II" usługodawca
Jol-Bud Hodowla i Przetwórstwo Ryb Marcin Bohra podwykonawca robót budowlanych
KES-BUD PLUS Kessler Sławomir podwykonawca robót budowlanych
Kessel Sp. z o.o. dalszy podwykonawca robót budowlanych
KM Pracownia Projektowa s.c., Mariusz Masiota, Dominik Kowalski dalszy usługodawca
Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
KOLANKO Spółka z o.o. spółka komandytowa dostawca
Konsorcjum: Saferoad RRS Polska Sp. z o.o., Stalprodukt S.A. podwykonawca robót budowlanych
Konvers Sp. z o.o.  dostawca
KORNELIUS Kornel Czucha podwykonawca robót budowlanych
Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o. dostawca
KOS-EKO Sp. z o.o. dalszy podwykonawca robót budowlanych
KOS-EKO Sp. z o.o. usługodawca
KPRM Infrastruktura SP. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Kruszywa Polskie S.A. dostawca
Lehmann + Partner Sp. z o.o usługodawca
Menard Polska Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Michał Jurewicz PHU Kadakryl podwykonawca robót budowlanych
Morek Multiserw dostawca
Mosty Kujawy Krzysztof Szymański podwykonawca robót budowlanych
Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu usługodawca
Myszk Tadeusz Usługi Telekomunikacyjne i RTV podwykonawca robót budowlanych
Namron Sp z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Nissen Polska Sp. z o.o. dostawca
Norbygg Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
NORD Usługi Geodezyjne Irena Knitter - Rosiak  dalszy usługodawca
Ol-Trans Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Operator Sp. z o.o. AGO podwykonawca robót budowlanych
Operator Sp. z o.o. AGO Sp. k.a. usługodawca
Optem Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
P.H.U. SPEKTRANS Michał Olszanowski usługodawca
Paech Sp. z o.o. dostawca
Pekabex Bet S.A. dalszy podwykonawca robót budowlanych
PHU EKOKOS Katarzyna Jachnicka-Góra usługodawca
PHU IVTOM Iwona Szeflińska usługodawca
PKP PLK SA usługodawca
PPH "Paluch" Jan Navus-Wysocki usługodawca
PPH-ADRO dostawca
PPHU "Paluch" Jan Navus-Wysocki podwykonawca robót budowlanych
PPHU Chekar S.C. dostawca
Pracownia Projektowa "DROGOM" Piotr Nykiel dalszy usługodawca
Prezdsiębiorstwo Geologiczne AQUA, Jacek Kuciaba dalszy usługodawca
PROFIL Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Anna Nierbińska dalszy usługodawca
Proinwest Swoboda Sp.J.  dalszy podwykonawca robót budowlanych
Proinwest Swoboda Sp.J.  podwykonawca robót budowlanych
PROMAG S.A. dostawca
PROMAR, Marcin Malinowski dalszy usługodawca
Przeds. Pozysk. Kopalin Kaszubskie Krusz. Sp. z o.o. dostawca
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OLTRANS" Olgierd Hewelt  dostawca
Przedsiębiorstwo Wielobranzowe Instalacyjno-Sanitarne I Remontowo Budowlane „Skibiński” Mieczysław Skibiński  podwykonawca robót budowlanych
Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe POLMEL" Krystyna Wasilewska usługodawca
PUH "DIKAR" Dariusz Kruszyński usługodawca
PUP Fundament Sp. z o.o. dalszy usługodawca
PUT ARWIT Arkadiusz Wicki usługodawca
PW FALCOSS Piotr Ossowski podwykonawca robót budowlanych
PW Handel Usługi Transportowo-Remontowo-Budowlane Arkadiusz Mejer dostawca
PW TAXUS Sp. z o.o.  podwykonawca robót budowlanych
Reincon Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Roboty Drogowe Krzysztof Pałubicki podwykonawca robót budowlanych
Roman Brzeziński usługodawca
Ruben Sp. z o.o. dostawca
Rzeczoznawstwo, eksperyyzy sądowe mgr Marcin Paszkiewicz usługodawca
Szymon Temczyk, Biuro Usług Tarcza usługodawca
TAD INSTAL USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE Tadeusz Zalewski usługodawca
Techmex Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
ThyssenKrupp Energostal S.A. dostawca
ThyssenKrupp Energostal S.A. usługodawca
ToRoPol Sp. z o.o. dostawca
TPA Sp. z o.o. usługodawca
Transport Ciężarowy Edmund Kwidzyński usługodawca
Transport Ciężarowy Wojciech Wojowski usługodawca
Transprojekt Gdański Sp. z o.o. usługodawca
Uchman Group Sp. z o.o. usługodawca
Uchman Group Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
Unitrade Sp. zo.o. dostawca
Usługi Transportowe Ryszard Mielewczyk usługodawca
Usługi Transportowo-Handlowe "MEGA-TON" Mirosław Stenka usługodawca
Usługowy Zakład Ślusarsko-Instalacyjny Janusz Chroł  dostawca
VIA CONSULTING Sp. z o.o dalszy usługodawca
Viacon Polska Sp. z o.o. podwykonawca robót budowlanych
VIATECO Sp. z o.o. dostawca
WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. dostawca
Zakład Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o. dostawca
Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński dostawca
Zakład Usług Wielobranżowych Kulaszewicz Rafal dostawca
Zakład Usług Wielobranżowych Kulaszewicz Rafal usługodawca
ZG Lighting Polska Sp. z o.o. dostawca
ZP Baucem Sp. z o.o. usługodawca
ZP Baucem Sp. z o.o. dostawca
ZUGiPBOŚ Geotech Sp. z o.o. usługodawca
ZUW Rafał Kulaszewicz dostawca
ZVROT Jolanta Graban usługodawca