Lista podwykonawców w znaczeniu Ustawy Prawo zamówień publicznych
realizujących roboty budowlane, usługi i dostawy w związku z
"Budową Obwodnicy m. Kościerzyna w ciągu drogi DK20 Stargard Szczeciński-Gdynia"
Stan na dzień 31.07.2017r.                               
                                                                        
Nazwa podmiotu                                              Kategoria podmiotu
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.                                    usługodawca
AGO Leszek Jereczek                                                              podwykonawca robót budowlanych
AGO Leszek Jereczek                                                         usługodawca
Amiantit Poland Sp. z o.o.                                                         dostawca
Ankra Polska Sp. z o.o.                                                            dostawca
B2 Sp. z o.o.                                                                             dostawca
Beata Hentosz TTM                                                            podwykonawca robót budowlanych
Begran Sp. z o.o.                                                                     dostawca
Bitunova Sp. z o.o.                                                                   podwykonawca robót budowlanych
Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki,
Jacek Alenowicz Sp. J.                                                             dostawca
Biuro Usług Tarcza                                                                   usługodawca
Cemex Polska Sp. z o.o.                                                          dostawca
Continental Road Sp. J.                                                            dostawca
DANTISCUM Pracownia Badań Archeologicznych
Robert Krzywdziński                                                                 usługodawca
Dech-pol Sp. z o.o.                                                                   dostawca
Duramex Sp. z o.o.                                                                  podwykonawca robót budowlanych
DWD Service Sp. z o.o.                                                       podwykonawca robót budowlanych
Eber Trans Stanisław Ebertowski                                             usługodawca
ECOOS Sp. z o.o. Sp.k.                                                           usługodawca
ECO-PARTNER Piotr Rydzkowski                                           dalszy usługodawca
Ekotech Trade Sp. z o.o.                                                          dostawca
EKOWAT Sp. J.                                                                        dalszy usługodawca
Elektromontaż Rzeszów Sp. z o.o.                                     dalszy dostawca
Elektro-Serwis Sp. z o.o.                                                          podwykonawca robót budowlanych
ELEKTROSKANDIA POLSKA Sp. z o.o.                          dostawca
ELIKOPOL BK Sp. z o.o.                                                          dostawca
ELIKOPOL BK Sp. z o.o.                                                          podwykonawca robót budowlanych
Elżbieta Synowiecka, Zakład Kamieniarski                                dostawca
Energa Operator Spółka Akcyjna                                             usługodawca
ENER-PRO Tomasz Czapiewski                                              dalszy usługodawca
Erplast Sp. z o.o.                                                                   podwykonawca robót budowlanych
Eurobud Sp. z o.o.                                                                   dostawca
Expressway Consulting Sp. z o.o.                                            usługodawca
FENIKS GT Sp. z o.o.                                                          podwykonawca robót budowlanych
Firma Handlowa PŁYT-DROG Krzysztof Słupczewski              dostawca
Firma Transportowa Trans-Wykop Tadeusz Kuchta                usługodawca
Firma Usługowa Wywóz Nieczystości
Wojciech Błaszkowski                                                                usługodawca
Firma Usługowo-Transportowa Dawid Błażek                          usługodawca
Freyssinet Polska Sp. z o.o.                                                podwykonawca robót budowlanych
FREZDROG Kazimierz Gaweł, barbara Gaweł Sp. J.              usługodawca
FREZDROG Kazimierz Gaweł, barbara Gaweł Sp. J.              podwykonawca robót budowlanych
FTHU Dar-Trans Dariusz Szlagowski                                      usługodawca
FTHU Dar-Trans Dariusz Szlagowski                             usługodawca
Gabor Biuro Ochrony                                                               usługodawca
Geopartner Sp. z o.o.spółka komandytowa                              usługodawca
GEOSOFT KRZYSZTOF, ILONA,
MARIA JARONIEC SPÓŁKA CYWILNA                                   dalszy usługodawca
Geosyntetyki NAUE Sp. z o.o.                                                  dostawca
Geotrans S.A.                                                                           dostawca
GMB Inwestycje Sp. z o.o                                                   dostawca
Grupa Alians Trade Sp. z o.o. Sp. K.                                       dostawca
Handel i Minerały Nowak Spółka komandytowa                       dostawca
HTI BP Sp. z o.o. Północ Spółka Komandytowa                       dostawca
IMPEKSTIR OPERATIONS Sp. z o.o.,                                    dostawca
Impel Security Polska                                                                usługodawca
Interasphalt Sp. z o.o.                                                          podwykonawca robót budowlanych
ITAGO Maciej Gogola                                                               podwykonawca robót budowlanych
Janusz Janiak Zakład Usługowy "Janiak II"                              usługodawca
Jol-Bud Hodowla i Przetwórstwo Ryb Marcin Bohra                podwykonawca robót budowlanych
KES-BUD PLUS Kessler Sławomir                                           podwykonawca robót budowlanych
Kessel Sp. z o.o.                                                                       dalszy podwykonawca robót budowlanych
KM Pracownia Projektowa s.c., Mariusz Masiota,
Dominik Kowalski                                                                      dalszy usługodawca
Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o.            podwykonawca robót budowlanych
KOLANKO Spółka z o.o. spółka komandytowa                         dostawca
Konsorcjum: Saferoad RRS Polska Sp. z o.o.,
 Stalprodukt S.A.                                                                       podwykonawca robót budowlanych
Konvers Sp. z o.o.                                                                    dostawca
KORNELIUS Kornel Czucha                                             podwykonawca robót budowlanych
Korporacja Budowlana Dom Sp. z o.o.                                     dostawca
KOS-EKO Sp. z o.o.                                                                 dalszy podwykonawca robót budowlanych
KOS-EKO Sp. z o.o.                                                                 usługodawca
KPRM Infrastruktura SP. z o.o.                                           podwykonawca robót budowlanych
Kruszywa Polskie S.A.                                                              dostawca
Lehmann + Partner Sp. z o.o                                                    usługodawca
Menard Polska Sp. z o.o.                                                         podwykonawca robót budowlanych
Michał Jurewicz PHU Kadakryl                                         podwykonawca robót budowlanych
Morek Multiserw                                                                       dostawca
Mosty Kujawy Krzysztof Szymański                                          podwykonawca robót budowlanych
Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu                       usługodawca
Myszk Tadeusz Usługi Telekomunikacyjne i RTV                     podwykonawca robót budowlanych
Namron Sp z o.o.                                                                     podwykonawca robót budowlanych
Nissen Polska Sp. z o.o.                                                           dostawca
Norbygg Sp. z o.o.                                                                podwykonawca robót budowlanych
NORD Usługi Geodezyjne Irena Knitter - Rosiak                      dalszy usługodawca
Ol-Trans Sp. z o.o.                                                                   podwykonawca robót budowlanych
Operator Sp. z o.o. AGO                                                          podwykonawca robót budowlanych
Operator Sp. z o.o. AGO Sp. k.a.                                             usługodawca
Optem Sp. z o.o.                                                                       podwykonawca robót budowlanych
P.H.U. SPEKTRANS Michał Olszanowski                                usługodawca
Paech Sp. z o.o.                                                                       dostawca
Pekabex Bet S.A.                                                                     dalszy podwykonawca robót budowlanych
PHU EKOKOS Katarzyna Jachnicka-Góra                               usługodawca
PHU IVTOM Iwona Szeflińska                                           usługodawca
PKP PLK SA                                                                             usługodawca
PPH "Paluch" Jan Navus-Wysocki                                           usługodawca
PPH-ADRO                                                                              dostawca
PPHU "Paluch" Jan Navus-Wysocki                                         usługodawca
PPHU "Paluch" Jan Navus-Wysocki                                 podwykonawca robót budowlanych
PPHU Chekar S.C.                                                               dostawca
Pracownia Projektowa "DROGOM" Piotr Nykiel                       dalszy usługodawca
Prezdsiębiorstwo Geologiczne AQUA, Jacek Kuciaba              dalszy usługodawca
PROFIL Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze
Anna Nierbińska                                                                       dalszy usługodawca
Proinwest Swoboda Sp.J.                                                         dalszy podwykonawca robót budowlanych
Proinwest Swoboda Sp.J.                                                         podwykonawca robót budowlanych
PROMAG S.A.                                                                          dostawca
PROMAR, Marcin Malinowski                                                   dalszy usługodawca
Przeds. Pozysk. Kopalin Kaszubskie Krusz. Sp. z o.o.             dostawca
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OLTRANS"
Olgierd Hewelt                                                                          dostawca
Przedsiębiorstwo Wielobranzowe Instalacyjno-Sanitarne
I Remontowo Budowlane „Skibiński” Ewelina Skrzypczak        podwykonawca robót budowlanych
Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe POLMEL"
Krystyna Wasilewska                                                                usługodawca
PUH "DIKAR" Dariusz Kruszyński                                            usługodawca
PUP Fundament Sp. z o.o.                                                       dalszy usługodawca
PUT ARWIT Arkadiusz Wicki                                                    usługodawca
PW FALCOSS Piotr Ossowski                                           podwykonawca robót budowlanych
PW Handel Usługi Transportowo-Remontowo-Budowlane
Arkadiusz Mejer                                                                        dostawca
PW TAXUS Sp. z o.o.                                                           podwykonawca robót budowlanych
Reincon Sp. z o.o.                                                                    podwykonawca robót budowlanych
Roboty Drogowe Krzysztof Pałubicki                                        podwykonawca robót budowlanych
Roman Brzeziński                                                                     usługodawca
Ruben Sp. z o.o.                                                                      dostawca
Rzeczoznawstwo, eksperyyzy sądowe
mgr Marcin Paszkiewicz                                                            usługodawca
Szymon Temczyk, Biuro Usług Tarcza                                     usługodawca
TAD INSTAL USŁUGI ELEKTROINSTALACYJNE
Tadeusz Zalewski                                                                     usługodawca
Techmex Sp. z o.o.                                                                  podwykonawca robót budowlanych
ThyssenKrupp Energostal S.A.                                                dostawca
ThyssenKrupp Energostal S.A.                                                usługodawca
ToRoPol Sp. z o.o.                                                                   dostawca
TPA Sp. z o.o.                                                                          usługodawca
Transport Ciężarowy Edmund Kwidzyński                               usługodawca
Transport Ciężarowy Wojciech Wojowski                                  usługodawca
Transprojekt Gdański Sp. z o.o.                                                usługodawca
Uchman Group Sp. z o.o.                                                         usługodawca
Uchman Group Sp. z o.o.                                                   podwykonawca robót budowlanych
Unitrade Sp. zo.o.                                                                     dostawca
Usługi Transportowe Ryszard Mielewczyk                               usługodawca
Usługi Transportowo-Handlowe "MEGA-TON"
Mirosław Stenka                                                                       usługodawca
Usługowy Zakład Ślusarsko-Instalacyjny Janusz Chroł            dostawca
VIA CONSULTING Sp. z o.o                                                    dalszy usługodawca
Viacon Polska Sp. z o.o.                                                           podwykonawca robót budowlanych
VIATECO Sp. z o.o.                                                                 dostawca
WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.                                      dostawca
Zakład Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o.                               dostawca
Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński             dostawca
Zakład Usług Wielobranżowych Kulaszewicz Rafal                   dostawca
Zakład Usług Wielobranżowych Kulaszewicz Rafal                   usługodawca
ZG Lighting Polska Sp. z o.o.                                                    dostawca
ZP Baucem Sp. z o.o.                                                               usługodawca
ZP Baucem Sp. z o.o.                                                               dostawca
ZUGiPBOŚ Geotech Sp. z o.o.                                                 usługodawca
ZVROT Jolanta Graban                                                            usługodawca