obwodnica-koscierzyny.pl

Obwodnica Koscierzyny

Zobacz mapę obwodnicy


Mapa obwodnicy

Jak poruszać się po obwodnicy Kościerzyny?

Obwodnica Kościerzyny ("K-5") to nowa droga ekspresowa, która łączy centralną część Warszawy z południową częścią miasta. Zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części Warszawy, pomiędzy dzielnicami Ochota i Mokotów. Droga ma cztery pasy ruchu i jest dostępna z większości miejsc w mieście. Po wybudowaniu autostrada ta stała się jedną z najważniejszych dróg dla ruchu w stolicy. Można na nią wjechać z każdego miejsca w Warszawie.

Jak dojechać do obwodnicy Kościerzyny?

Jeśli jedziesz z miejsca w centrum miasta, takiego jak Plac Wolności lub Rondolin, możesz dojechać do obwodnicy Kościerzyny najbardziej bezpośrednią trasą. Od strony głównego wjazdu do miasta (ul. Zgoda) możesz jechać prosto do obwodnicy. W okolicach Ronda Dmowskiego znajduje się rondo, z którego można zjechać czwartym zjazdem na obwodnicę.

Jeśli jedziesz z Bródna, również możesz skorzystać z najbardziej bezpośredniej trasy. Jeśli jednak jedziesz od strony Wawelu, będziesz musiał skorzystać z innych dróg, aby dostać się na obwodnicę. Najwygodniej jest skorzystać z węzła Przemysłowa, gdzie można przejechać przez jezdnię i wjechać na obwodnicę Kościerzyny.

mapa

Mapa obwodnicy Kościerzyny

Zalecamy, aby jadąc obwodnicą Kościerzyny, zawsze mieć pod ręką aktualną wersję mapy, ponieważ na drodze zachodzą zmiany, które nie zawsze są zaznaczone na mapie. Aby zaoszczędzić sobie czasu i wysiłku, można pobrać mapę obwodnicy Kościerzyny z tej strony internetowej. Mapa jest również dostępna do bezpłatnego pobrania na stronie internetowej Zarządu Dróg Wojewódzkich w formacie PDF.

Ważne jest, aby zrozumieć, że mapa obwodnicy Kościerzyny jest jedną z kilku map, które są używane do kierowania ruchem na obwodnicy. Drogi na mapie niekoniecznie są zlokalizowane dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajdują się na samej obwodnicy.

Położenie obwodnicy Kościerzyny na mapie

Jeśli jedziesz obwodnicą Kościerzyny, zobaczysz, że jest ona zaznaczona na mapie czerwoną linią. Znajduje się ona w południowo-wschodniej części miasta, pomiędzy dzielnicami Ochota i Mokotów. Do obwodnicy można dojechać z większości miejsc w mieście. Jeśli jedziesz z centrum Warszawy, będziesz mógł znaleźć obwodnicę z każdego miejsca w mieście.

Informacje o ruchu drogowym

Zebraliśmy tu dla Ciebie kilka ważnych informacji o ruchu drogowym. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organami odpowiedzialnymi za zarządzanie ruchem i drogami w Warszawie. Informacje kontaktowe do tych organów znajdziesz na stronie internetowej Zarządu Dróg Wojewódzkich w części poświęconej informacjom dla kierowców. Możesz także sprawdzić w swoim towarzystwie ubezpieczeniowym, czy obejmuje ono obwodnicę Kościerzyny.

obwodnica-koscierzyny.pl

Obwodnica Koscierzyny

Nieoficjalna strona poświęcona inwestycji "Obwodnica Kościerzyny"
Ubezpiecz samochód online z kalkulator OC

zapytanie@obwodnica-koscierzyny.pl