obwodnica-koscierzyny.pl

Obwodnica Koscierzyny

Europejski fundusz rozwoju regionalnego - wsparcie dla gospodarki


O europejskim funduszu rozwoju regionalnego

Nie da się ukryć, że wiele grup rolników i nie tylko wymaga wsparcia finansowego. Jednocześnie budżet europejski jest stworzony właśnie w takim celu. Ma on pomagać i wspierać w sposób czysto finansowy innowacyjne projekty i nie tylko. Wobec tego co o europejskim funduszu rozwoju regionalnego warto wiedzieć?

Kto może składać wnioski o dofinansowanie ze środków europejskiego funduszu rozwoju regionalnego?

Kto może zostać beneficjentem środków z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego? Okazuje się, że unijny budżet jest przeznaczony dla każdego obywatela Unii Europejskiej, który spełnia określone kryteria i wymogi kwalifikacyjne. Beneficjenci są bowiem wybierani na podstawie składanych aplikacji, które następnie są odpowiednio rozpatrywane. Na wsparcie mogą więc liczyć:

Ile środków przeznacza się na europejski fundusz rozwoju regionalnego?

Od momentu utworzenia europejskiego funduszu rozwoju regionalnego Unia Europejska zdecydowała się na ten cel przeznaczyć ponad 200 miliardów euro. Jest to z całą pewnością kwota, która robi nie małe wrażenie.

Na co można przeznaczyć środki z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego?

O europejskim funduszu rozwoju regionalnego w ostatnim czasie zrobiło się głośno. Środki pozyskane w ramach takiego dofinansowania można przeznaczyć na różnorodne projekty i modernizacje, a także wprowadzenie ulepszeń i udoskonaleń. Można je także przeznaczyć na rozwój firmy i jej cyfryzację przez młodych przedsiębiorców. Możliwości jest naprawdę wiele.

Jakie projekty mogą skorzystać z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego? 

Projekty polegające na wprowadzeniu regionalnych modernizacji i udoskonaleń śmiało mogą korzystać z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego. Co więcej mogą z niego skorzystać także młodzi przedsiębiorcy, którzy mają projekt odnośnie rozwoju swojej firmy lub poprawę jej cyfryzacji. Projekty są różne i dokładnie określone na stronie głównej europejskiego funduszu rozwoju gospodarczego.

obwodnica-koscierzyny.pl

Obwodnica Koscierzyny

Nieoficjalna strona poświęcona inwestycji "Obwodnica Kościerzyny"
Ubezpiecz samochód online z kalkulator OC

zapytanie@obwodnica-koscierzyny.pl